אודותינו

עו"ד אילנית שבת (חלפון) הינה עורכת דין זה למעלה מעשרים שנה ומומחית בדיני ירושה ומשפחה. לאורך כל שנות עבודתה, צברה עו"ד שבת (חלפון) נסיון רב במהלך שנים רבות של עבודה פעילה. לזכותה נזקפו פסקי דין רבים והצלחות משמעותיות.


את לימודי התואר הראשון, סיימה עו"ד שבת בשנת 1991 באוניברסיטת בר אילן ומאז שנת 1993 הינה עורכת דין פעילה. לאורך כל שנות פעילותה, עסקה עורכת דין שבת, באופן אינטנסיבי ורציף בתיקי ירושה ומשפחה, עורכת צוואות והסכמים שונים הנערכים בתוך המשפחה, אשר מטרתם להסדיר את יחסי הרכוש בתוך המשפחה. הסכמים אלה עשויים להסדיר את הרכוש במהלך החיים של הצדדים כדוגמת הסכמי ממון והסכמים לחיים משותפים וכן בהסכמים בין יורשים.
בשנת 2006 פרסמה עו"ד שבת (חלפון) את הספר "ירושה – עסקאות בירושה עתידה וצוואות הדדיות" (פרלשטיין גינוסר, 2006), שהעתקים ממנו מצויים בשימוש בספריות המשפטיות, גופים ציבוריים ומשרדי עורכי דין מובילים. סיפרה של עו"ד אילנית שבת (חלפון) מצוטט בפסק דין של בתי המשפט השונים לרבות בית המשפט העליון.


עו"ד אילנית שבת (חלפון), הינה בעלת תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר אילן (במסלול מחקרי), במסגרת לימודי התואר, השלימה עו"ד שבת (חלפון) עבודת מחקר נרחבת בסוגיית חלוקת ההון האנושי בגירושין של בני זוג. במסגרת לימודים אלה זכתה עו"ד אילנית שבת (חלפון), בפרס הרקטור על הצטיינות מיוחדת וכן סיימה את לימודי התואר השני בהצטיינות יתרה.


לצד הפרקטיקה המקצועית, עו"ד אילנית שבת (חלפון), ממשיכה לעסוק במחקר משפטי בסוגיות נוספות בדיני ירושה ומשפחה, כמו כן עו"ד שבת (חלפון) מרצה בדיני ירושה ומשפחה בהשתלמויות לעורכי דין, לעוזרים משפטיים של שופטים בבתי משפט לעניני משפחה וכן לגימלאים של בנקים שונים וחברות נוספות כגון חברת טבע, בזק, עובדי ים המלח, עובדי רכבת ישראל ונמלי ישראל.
בנוסף, הוסמכה עו"ד אילנית שבת (חלפון) כנוטריונית בשנת 2009 ומספקת שירותי תרגום ואימות מסמכים בשפות עיברית ואנגלית.


עו"ד אילנית שבת (חלפון) הינה חברה בועדת הירושה ובועדת משפחה בלשכת עורכי הדין.