21/10/2019   יום שני

צוואות הדדיות

ייעוץ אישי

קישורים

ארכיון חדשות

אודות

עמוד הבית
קבל חדשות ומאמרים ישירות לתיבת הדואר

:שם פרטי

:שם משפחה

:דואר אלקטרוני


עו"ד אילנית שבת (חלפון)

בשנת 1991 סיימה עורכת דין שבת את לימודי המשפטים באוניברסיטת בר אילן בהישגים גבוהים.

עו"ד שבת, התמחתה בבית המשפט המחוזי בת"א אצל כב' השופט י' בן שלמה ואת המחצית השניה של התמחותה ביצעה במשרד פרטי. עו"ד שבת הוסמכה לעריכת דין בשנת 1993.

מזה קרוב ל- 18 שנים הינה עורכת דין ועוסקת באופן אינטנסיבי ורצוף בליטיגציה משפטית, בעיקר בתחום דיני הירושה והמשפחה, כמו גם בעריכת צוואות והסכמים העוסקים ברכוש המשפחתי.

 

 

התמחותה העיקרית של עו"ד שבת הינה בתחומי המעמד האישי והירושה, בהם צברה נסיון רב במהלך שנים רבות של עבודה פעילה ביותר. לזכותה נזקפו פסק דין רבים והצלחות משמעותיות, הן בתחום המעמד האישי והן בתחומי משפט אחרים. 

עו"ד שבת סיימה את שלב לימודי התואר השני במשפטים באוניברסיטת בר אילן (מסלול מחקרי), במסגרתם השלימה עבודת מחקר נרחבת בסוגיית חלוקת ההון האנושי בגירושין של בני זוג. במסגרת לימודים אלה זכתה עו"ד שבת בפרס הרקטור על הצטיינות מיוחדת וכן סיימה את לימודיה בהצטיינות יתרה.

בשנת 2006 פרסמה עו"ד שבת את הספר: "ירושה - עסקאות בירושה עתידה וצוואות הדדיות" (פרלשטיין-גינוסר, 2006 שהעתקים ממנו מצויים בשימוש הספריות המשפטיות, גופים ציבוריים ומשרדי עורכי-דין מובילים. ספרה של עו"ד שבת מצוטט בפסקי דין של בתי המשפט השונים לרבות בית המשפט העליון.  

לצד הפרקטיקה המקצועית הנרחבת של עו"ד שבת, הינה ממשיכה לעסוק במחקר משפטי בסוגיות נוספות, שבתחום דיני הירושה והמשפחה, מרצה בהשתלמויות לעורכי דין בדיני ירושה ומתעתדת להמשיך בלימודי דוקטורט.

כמו כן, עו"ד שבת, הוסמכה כנוטריונית בשנת 2009 ומספקי שירותי תרגום ואימות מסמכים בשפות עיברית ואנגלית.

אתר אינטרנט זה הוקם על ידי עורכת דין שבת במטרה להפיץ את דיני המשפחה והירושה במדינת ישראל, לא רק בקרב שופטים, עורכי דין ומשפטנים, אלא גם בקרב הציבור הרחב, אשר ברובו אינו מודע לזכויותיו וחובותיו בדיני המשפחה בכלל ובמסגרת גירושין בפרט.

 

 

אורן שבת, עו"ד ...
פסקי דין עליון
פסקי דין מחוזיי...
פסקי דין - משפח...
פסקי דין של בד"...
אבהות
אלימות במשפחה
בית הדין הרבני
בית המשפט לענינ...
הגנת הפרטיות
הסכמים
ידועים בציבור
ירושה וצוואות
מזונות אשה
מזונות ילדים
מרוץ הסמכויות
משמורת ילדים וה...
סעדים זמניים
סרבן גט
רכוש
שת"פ ברשת
09-9545033 :פקס 09-9543895 :טלפון

צוואות הדדיות  |  ייעוץ אישי  |  קישורים  |  ארכיון חדשות  |  אודות  |  עמוד הבית

האתר נבנה ע"י Guru4rent בניית אתרים